15/01/2012 14:18
News z transmisją dzisiejszego meczu dodany! NUFC!

nufc
15/01/2012 14:00
Dziś o 14:30 spotkanie z QPR. Dajemy państwu możliwość oglądania meczu na żywo w internecie! Zaraz dodam newsa z linkami do transmsji live!

nufc
14/01/2012 09:41
Już jutro o godzinie 14:30 ''Sroki'' zagrają z QPR w ramach 21 kolejki Premier League

12/01/2012 19:42
aha to fajniesmiley Mi jakoś na dbv podoba się ustawienie w jednej kolumniesmiley podaj mi swój numer GG!

Archiwum
Skromna wygrana z beniaminkiem, Newcastle-QPR 1-0
NUFC-QPR 1-0''Sroki'' wygrały z Queens Park Rangers na Sports Direct Arena 1-0 po bramce Leona Besta w 37 minucie. Dzięki tej wygranej Newcastle awansowało na szóstą lokatę w Premier League.
Do przerwy: Newcastle-QPR 1:0
Wynik do przerwyDo przerwy ''Sroki'' prowadzą z Queens Park Rangers 1:0. Bramkę dla gospodarzy strzelił Leon best w 35 minucie spotkania. QPR groźnie atakowało w pierwszych minutach meczu, lecz potem ich gra stała się znacznie słabsza i goście stracili bramkę.
Oglądaj spotkanie na żywo w internecie
Oglądaj na żywoChciałbyś oglądać mecz Newcastle-QPR na żywo? Nie masz Canal+? To nic straconego. Serwis nufc.dbv.pl daje ci możliwość oglądania meczu na żywo w internecie w dobrej jakości!

Proszę kliknąć w rozwinięcie newsa, aby zobaczyć linki z transmisją.
Oglądaj mecz w Canal+!
C+Spotkanie pomiędzy Newcastle a QPR będzie transmitowane w Canal+ oraz w Canal+HD od godziny 14:25, zaś pierwszy gwizdek sędziego już o godzinie 14:30.
Wyjściowe jedenastki: Newcastle-QPR
Wyjściowe jedenastkiPrzedstawiamy państwu wyjściowe jedenastki Newcastle i QPR:

*Newcastle: Krul, Santon, Williamson, Coloccini, Simspon, Gutierrez, Cabaye, Guthrie, Best, Taylor, Shola Ameobi.

Ławka rezerwowych: Elliot, Ferguson, Perch, Abeid, Gosling, Ben Arfa, Obertan.

*QPR: Kenny, Hill, Gabbidon, Derry, Bothroyd, Mackie, Buzsaky, Young, Ferdinand, Wright-Phillips, Helguson.

Ławka rezerwowych: Cerny, Hall, Orr, Campbell, Ephraim, Smith, Macheda.
Zapowiedź: Newcastle-QPR
NUFC-QPRJuż w niedzielę ''Sroki'' rozegrają spotkanie z Queens Park Rangers w ramach 21 kolejki Premier League. Mecz poprowadzi bardzo znany angielski sędzia- Chris Foy. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:30 polskiego czasu.
Demba Ba w świetnej formie
BaNapastnik Newcastle- Demba Ba zagrał w towarzyskim spotkaniu z Sudanem strzelił bramkę na wagę zwycięstwa. Senegal wygrał 1 do 0. Ba zagrał całą pierwszą, zaś jego zmiennikiem w drugiej części był zawodnik Senegalu- Papiss Cisse.
Newcastle-Blackburn: Bramki
Newcastle UnitedPrzedstawiamy państwu bramki ze spotkania FA Cup: Newcastle United-Blackburn Rovers (2:1).

Proszę kliknąć w rozwinięcie newsa, aby zobaczyć bramki ze spotkania.
Rezerwy pokonują Wigan
RezerwyDrużyna rezerwowa ''Srok'' wygrała z drugą drużyną Wigan Athletic 3 do 1. Spotkanie zostało rozegrane na terenie bazy treningowej w Benton. Spotkanie obserwowali: Alan Pardew, Steve Stone oraz John Carver.
Simpson wzmocni Fulham?
Danny SimsponDrużyna Fulham chciałaby pozyskać obrońcę ''Srok''- Dannego Simspona. Gdy gracz nie podpisze nowego kontraktu to odejdzie z klubu. Działacze Fulham liczą, że Simpson nie podpisze nowego kontraktu i odejdzie z Newcastle.
Z Brighton lub Wrexam w czwartej rundzie Pucharu Anglii!
Puchar AngliiDrużyna ''Srok'' wylosowała na Brighton lub Wrexam w czwartej rundzie Pucharu Anglii. W pierwszym meczu Brihhton i Wrexam padł wynik 1 do 1, i będzie rozgrywany rewanż. O dokładnym rywalu w czwartej rundzie dowiemy się 18 stycznia, a mecz rewanżowy pomiędzy Brighton i Wrexam zostanie rozegrany 17 stycznia.