15/01/2012 14:18
News z transmisją dzisiejszego meczu dodany! NUFC!

nufc
15/01/2012 14:00
Dziś o 14:30 spotkanie z QPR. Dajemy państwu możliwość oglądania meczu na żywo w internecie! Zaraz dodam newsa z linkami do transmsji live!

nufc
14/01/2012 09:41
Już jutro o godzinie 14:30 ''Sroki'' zagrają z QPR w ramach 21 kolejki Premier League

12/01/2012 19:42
aha to fajniesmiley Mi jakoś na dbv podoba się ustawienie w jednej kolumniesmiley podaj mi swój numer GG!

Archiwum
Newcastle-Blackburn: Oceny pomeczowe
Oceny goal.comPrzedstawiamy państwu oceny pomeczowe spotkania Newcastle-Blackburn (2:1) wg goal.com.

Proszę kliknąć w rozwinięcie newsa, aby zobaczyć oceny.
Awans wywalczony w doliczonym czasie, Newcastle-Blackburn 2-1
Newcastle-BlackburnDrużyna Newcastle grała do końca i wywalczyła awans do następnej rundy. Awans w doliczonym czasie gry bramkę na wagę awansu zdobył Jonas Gutierrez.
Do przerwy: Newcastle-Blackburn 0:1
Wynik do przerwy przegrywamyDo przerwy drużyna Blackburn wygrywa ze ''Srokami'' na St James' Park. Po pierwszy 45 minutach gry prowadzi Blackburn Rovers po bramce Davida Goodwilliego w 35 minucie spotkania.
Wyjściowe jedenastki: Newcastle-Blackburn
Wyjściowe jedenastkiPrzedstawiamy państwu wyjściowe jedenastki Newcastle i Blackburn:

*Newcastle: Tim Krul, Danny Simpson, Williamson, Coloccini, Davide Santon, Gabriel Obertan, Cabaye, Abeid, Gutierrez, Hatem Ben Arfa, Best.

Ławka rezerwowych: Elliot, Perch, Ryan Taylor, Gosling, Vuckic, Shola Ameobi, Sammy Ameobi.

*Blackburn: Bunn, Henley, Givet, Hanley, Olsson, Vukcevic, Nzoni, Petrović, Peds, Rochina, Goodwillie.

Ławka rezerwowych: Kean, Morris, Lowe, Yakubu, Blackman, Slew, Formica.
Ba odejdzie?
Ba3Jak podaje menedżer Tottenhamu- Harry Redknapp Demba Ba może odejść wg Daily Mail Senegalczyka można zakupić za 10 milionów funtów. Ba ma swoim kontrakcie klauzę odejścia, dlatego w letnim okienku z West Hamu pozyskały go ''Sroki''.
Danny Simspon podpisze nowy kontrakt
Danny SimsponJak podaje The Cronicle po rozmowach zawodnik i działacze doszli do porozumienia podpisania nowego kontraktu z Dannym Simsponem. Prawy obrońca ''Srok'' najprawdopodobniej podpisze nowy kontrakt.
Demba Ba graczem grudnia w PL!
Ba2Napastnik ''Srok''- Demba Ba został najlepszym graczem w Premier League w grudniu. Ba strzelił 5 goli w sześciu meczach. Dla gracza jest to pierwsze takie wyróżnienie.
Zapowiedź: Newcastle-Blackburn
NUFC-BlackburnJuż 6 stycznia piłkarze ''Srok'' rozpoczną przygodę z FA Cup. W najstarszych rozgrywkach gracze Newcastle będą podejmowali Blackburn Rovers. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00 polskiego czasu.
Demba Ba: Nigdy nie patrzę na klasę rywala
BaNapastnik ''Srok''- Demba Ba powiedział po meczu z Manchesterem United, że nigdy nie patrzy na klasę rywala z którym rozgrywają mecz. Senegalczyk zdobył 15 bramek w tym sezonie. Teraz wyjedzie na Puchar Narodów Afryki.
Newcastle-Manchester United: Galeria zdjęć

Proszę kliknąć w rozwinięcie newsa, aby zobaczyć galerię zdjęć.
Pardew chwali Dembe Be
Alan PardewTrener ''Srok''- Alan Pardew pochwalił swojego najlepszego strzelca- Dembe Be, który w spotkaniu z Manchesterem United strzelił jedną bramkę i rozgrał znakomite spotkanie. Pardew uważa, że Ba jest jednym z najlepszych graczy Premier League w sezonie.
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?