Do przerwy: Newcastle-QPR 1:0
Dodane przez nufc dnia Styczeń 15 2012 15:20:59
Do przerwy ''Sroki'' prowadzą z Queens Park Rangers 1:0. Bramkę dla gospodarzy strzelił Leon best w 35 minucie spotkania. QPR groźnie atakowało w pierwszych minutach meczu, lecz potem ich gra stała się znacznie słabsza i goście stracili bramkę.
Rozszerzona zawartość newsa

Do przerwy ''Sroki'' prowadzą z Queens Park Rangers 1:0. Bramkę dla gospodarzy strzelił Lion best w 35 minucie spotkania. QPR groźnie atakowało w pierwszych minutach meczu, lecz potem ich gra stała się znacznie słabsza i goście stracili bramkę.

*Newcastle: Krul, Santon, Williamson, Coloccini, Simspon, Gutierrez, Cabaye (Ben Arfa), Guthrie, Best, Taylor, Shola Ameobi.

Ławka rezerwowych: Elliot, Ferguson, Perch, Abeid, Gosling, Ben Arfa, Obertan.

*QPR: Kenny, Hill, Gabbidon, Derry, Bothroyd, Mackie, Buzsaky, Young, Ferdinand, Wright-Phillips, Helguson.

Ławka rezerwowych:Cerny, Hall, Orr, Campbell, Ephraim, Smith, Macheda.