Skromna wygrana z beniaminkiem, Newcastle-QPR 1-0
Dodane przez nufc dnia Styczeń 16 2012 11:01:06
''Sroki'' wygrały z Queens Park Rangers na Sports Direct Arena 1-0 po bramce Leona Besta w 37 minucie. Dzięki tej wygranej Newcastle awansowało na szóstą lokatę w Premier League.
Rozszerzona zawartość newsa

Pierwsze minuty spotkania zdecydowania należały do QPR, mieli dużo akcji ale my na posterunku mieliśmy Reprezentanta Holandii- Tima Krul. Najbliżej trafienia dla gości był Wright-Phillips, który pięknie uderzył, ale piłka otrała poprzeczkę i rozpoczął od własnej bramki Tim Krul.

Bramka dla ''Srok'' padła po podaniu Ryana Taylora do Leona Besta, Best ładnie zmylił graczy QPR i bez problemów trafił piękną bramkę i na tablicy świetlnej było 1-0 dla gospodarzy.

Newcastle United: Krul, Simpson, Williamson, Fabricio Coloccini, Davide Santon; Ryan Taylor (Gosling 82), Guthrie, Cabaye (Ben Arfa 25), Gutierrez, Shola Ameobi, Best (James Perch 77)

Zmiany niewykorzystane: Elliot, Ferguson, Abeid, Gabriel Obertan

QPR: Paddy Kenny, Luke Young, Danny Gabbidon, Anton Ferdinand, Hill, Jamie Mackie, Shaun Derry, Akos Buzsaky (Federico Macheda 76), Shaun Wright-Phillips, Helguson (Smith 65), Bothroyd

Zmiany niewykorzystane: Radek Cerny, Bradley Orr, Fitz Hall, Hogan Ephraim, DJ Campbell

Sędzia: Chris Foy (Lancashire)

Widzów: 49,865 (1,300 QPR)

Następne spotkanie ''Sroki'' zagrają na wyjeździe z Fulham. Spotkanie odbędzie się 21 stycznia 2012 roku o godzinie 16:00.